Bude Sára na začátku 8 řady zachráněna?

31. srpna 2007 v 14:02 | Sárinka |  8 season
Tak lidišky, tady jsem vám přeložila jeden anglický článek, omlouvám se, pokud bude něco špatně, dolů vám přikládám originál, takže pokud nějakou chybku najdete, napište mi to do komentářů a já ji hnedka opravím!
Bude Sára na začátku 8 série zachráněna?
Místo "Who are you", která byla titulní písní seriálu doposud, producenti velmi chtějí použít Clashovo "Should I stay or Should I go"
V posledním jarním sezónním díle, byla Sára Sidle (Jorja Fox) zanechána sériovým vrahem v pasti pod autem v Nevadské poušti - v liáku a tím pádem s hrozbou utonutí- v té chvíli ji Gil Grissom (William Petersen), její přítel a šéf, se spolu se zbytkem CSI snaží zuřivě najít. Sářin život visel na vlásku, a to nejen kvůli autu, ale doopravdy také kvůli Foxiině smlouvě s CSB hit, ktrá potřebovala obnovit. Tak co, bude zase slepena?
Výkonný producent Naren Shankar o tom nemluví. "Řeknu jen, že fanoušci budou velmi spokojeni s tím, jak se příběh otočí!" říká. "Žádný volný konec nebude na konci 1. epizody zanechán!"
Pověsti o Sářině osudu běželi nekontrolovatelně celé léto a televizní vedení ohlásilo, že do show se přidá nová ženská postava, která se objeví ve 3. epizodě. "Možná bude CSI možná bude laboratrní technik" souhlasí producentka Carol Mendelsohn. Ona, také nechce mluvit o tom, jestli Sára přežije.
Shankar, ale rád mluví o filmování scény 27.9, ve které představitelé objeví pravdu. Ve finále vrah zanechá miniaturní verzi kriminální scény pro Grissoma. Pro 1. epizodu 8 série sestavili desingéři přesnou reprodukci na showinu Hollywoodskou zvukovou scénu, včetně všeho z auta namontované na hydrauliku do 28000 gallonů vody.
Shankar říká, že tam byly momenty, kdy si nebyl jistý, jestli to Fox doopravdy udělá. Pro dobrou představu, byla přilepena pod autem, obklopená obíhající vodou a Shankar říká, že on sám byl "trochu nervózní. Jorja byla totálně skvělá herečka a vše bylo 100% bezpečné, ale když se na to díváš, trochu se ti stáhne žaludek."
Může to být trochu napínavé, ale dokonce CSI představitelé, kteří nejsou v těchto scénách se na to dívali. "Herci byli ohromení jako z toho, co jsme postavili" říká Shnakr. "Přišli zpátky ze svého volného času, a říkali "Zbožný prevít!" Každý byl tímto krásně omráčený."
To zní jako že budeme rovněž.
8x01 Dead Doll [seen 413 times]
Originál:
Instead of using "Who Are You" as its theme song this season, CSI producers might want to consider the Clash's "Should I Stay or Should I Go."
In last spring's season finale, Sara Sidle (Jorja Fox) was left trapped under a car in the Nevada desert by a serial killer - with pouring rain threatening to drown her - while Gil Grissom (William Petersen), her boyfriend and boss, and the rest of the CSIs frantically tried to find her. Sara's life hung in the balance because of the car - and the fact that Fox's contract with the CBS hit was up for renewal. So will she be sticking around?
Executive producer Naren Shankar's not telling. "Let's just say fans will be very satisfied with how it turns out," he says. "No loose ends will be left dangling at the end of the first episode."
Rumors have run rampant all summer about Sara's fate, and TV Guide reported that the show will add a new female character come Episode 3 who "may be a CSI or a lab tech," according to exec producer Carol Mendelsohn. She, too, won't say if Sara lives.
Shankar, though, is happy to talk about filming the scene in the Sept. 27 season-opener in which viewers will discover the truth. In the finale the killer had left a miniature version of the crime scene for Grissom. For the first episode of Season 8, set designers built a full-scale replica on the show's Hollywood soundstage, including everything from a car mounted on hydraulics to 28,000 gallons of water.
Shankar says there were moments when he wasn't sure Fox would make it through the filming. For a good portion of it, she was stuck under the car, surrounded by recirculated water, and Shankar says he got "a little nervous. Jorja was a total trouper and everything was designed for 100 percent safety, but when you're watching, you get a little knot in your stomach."
It may be nerve-racking, but even the CSI cast members who aren't in those scenes showed up to watch. "The actors were as impressed as anybody by what we built," Shankar says. "They came back from their time off and went, 'Holy crap!' Everybody was pretty knocked out by this." It sounds like we will be, too.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama